Pablopavo i Ludziki zagrają w Kołobrzegu. Bilety już w sprzedaży (zapowiedź + wideo)

You are currently viewing Pablopavo i Ludziki zagrają w Kołobrzegu. Bilety już w sprzedaży (zapowiedź + wideo)

Regionalne Centrum Kultury im. Z. Herberta zaprasza na koncert zespołu Pablopavo i Ludziki w ramach ARGINAL Tour.  Muzycy zagrają w Kołobrzegu 26.04.2019 (piątek) o godz. 19. Bilety: 45 zł do nabycia w kasie RCK.

Pablopavo urodził się w marcu 1978 roku. W roku 1993 założył z kolegami pierwszy zespół. Grał i śpiewał w zespołach: Saduba, Magara, Sedativa i Vavamuffin. Współtworzył również sound systemy: Zjednoczenie i Ba-Ian.

W 2009 roku na rynku pojawił się debiutancki krążek formacji Pablopavo i Ludziki zatytułowany „Telehon”. Płyta zebrała kilkanaście niezłych recenzji i, co ważniejsze, sporo słuchaczy. W kolejnych latach ukazywały się albumy: „10 piosenek” (2011), nagrany w duecie z producentem Praczasem „Głodne kawałki” (2011), „Polor” (2014), solowy „Tylko” (2014), nagrany z Praczasem i Iwankiem „Wir” (2015), „Ladinola” (2017) oraz najnowszy „Marginal” (2018). Do tego Pablopavo pojawił się gościnnie na mniej więcej pięćdziesięciu krążkach innych wykonawców.

Wydany w październiku 2018 roku album „MARGINAL” to piąta płyta Pablopavo i Ludzików. Jest to płyta dyskotekowa, choć nie ma pewności czy istnieją odpowiednie dyskoteki, w których można by ją zagrać. Jeśli nie, słuchacze będą musieli sobie taką dyskotekę wyobrazić, albo zbudować. Na płycie znajduje się 13 piosenek o różnym natężeniu disco, skomponowanych przez Ludziki, z tekstami Pablopavo (choć są dwa wyjątki). Artyści o płycie: Staraliśmy się działać wedle zasady, że nie wolno pozostawiać tak poważnej rzeczy, jak muzyka taneczna ludziom bez wyobraźni i iskry szaleństwa.

 

Dodaj komentarz