Piątek/sobota/niedziela, plaża Centralna, Projekt Plaża Stacji TVN, wstęp wolny

Już 12-14.07 lipca w Kołobrzegu nowa edycja „Projektu Plaża„. Tradycyjnie już ekipa „Projektu Plaża” zaprasza do miasteczka TVN, które będzie tętnić życiem przez cały weekend, oferując moc atrakcji dla odwiedzających w każdym wieku! Z myślą o najmłodszych powstanie strefa „Kids Club”.

W jej ramach do dyspozycji dzieci będą plac zabaw oraz animatorzy, którzy przeprowadzą wiele konkursów z upominkami. Również starszym nie zagrozi nuda. Kiedy maluchy skupią się na budowaniu fortec z piasku, nastolatki i dorośli dostaną szansę na spróbowanie swoich sił w wielu wakacyjnych dyscyplinach – pływanie na desce SUP czy skakanie na trampolinie wodnej. Na zwolenników mniej „ekstremalnych” sportów czekać będą zajęcia z zumby.

Znajdzie się także coś dla sympatyków spokojniejszej rozrywki – ci swoje miejsce z pewnością znajdą w kąciku czytelniczym. Wieczory z kolei to czas filmomaniaków, którzy będą mogli zrelaksować się na leżaku w strefie kina letniego player.pl. Ekipa TVN nie rezygnuje także z największej atrakcji „Projektu Plaża”, czyli spotkań ze znanymi i lubianymi. Tym razem w „Strefie Gwiazd” gościć będą aktorzy oraz uczestnicy popularnych seriali i programów grupy TVN Discovery Polska (m.in. „Na Wspólnej”, „Top Model”, „19+” czy „Big Brother”) oraz artyści muzyczni.

To wszystko na miejscu. A co dla widzów przed telewizorami? O tym, co dzieję się w miasteczkach TVN, informować będzie przez całe wakacje studio „Dzień Dobry Wakacje” oraz reporterzy TTV w „Tymczasem na plaży”. Z kolei Oliver Janiak zrelacjonuje spotkania z gwiazdami w programie „Co za tydzień” na antenie TVN i TVN Style. Nie zbraknie newsów, ciekawostek oraz przede wszystkim – letniego klimatu!

W tym roku dobrą zabawę nad morzem wspierają DAX, Volkswagen z programem „Mali ratownicy”, Kikkoman, Województwo Dolnośląskie, Tarczyński i e-obuwie.

HARMONOGRAM IMPREZY – PROJEKT PLAŻA 2019 (plaża Centralna). Wstęp wolny.


09:00 – 17:00 KLUB PROJEKTU PLAŻA
(piątek, sobota, niedziela)
09:00 – 17:00 AKTYWNA PLAŻA – KONKURSY Z NAGRODAMI / ROZGRYWKI
SPORTOWE: summer games, ścianka wspinaczkowa, animacje, zumba
09:00 – 17:00 KIDS CLUB
strefa dziecięca, plac zabaw, animacje, konkursy.
12:00 – 15:00 GWIAZDY TVN
rozmowa z gwiazdami, panel dyskusyjny, autografy
21:00 – 23:30 KINO PLENEROWE
(piątek, sobota)

Źródło: Organizator

Napisz komentarz

zobacz wszystkie komentarze

Send this to friend