Piłkarze Kotwicy wyszli jednak na boisko i pewnie wygrali z Chojniczanką Chojnice

W sobotę Kotwica Kołobrzeg rozegrała u siebie mecz 21 kolejki II ligi z Chojniczanką Chojnice. Kibice do końca nie byli pewni czy piłkarze wyjdą na boisko, po ich ostatnim strajku. Więcej pisaliśmy o tym TUTAJ.

Fot. Kotwica Kołobrzeg

Starcie przy Śliwińskiego zakończyło się wynikiem 3 do 0 dla Kotwicy. Jak padały bramki? W 37 minucie obrońca gości faulował w swoim polu karnym Leona Krekovicia i arbiter podyktował rzut karny. Okazję wykorzystał w 39 minucie Jonathan Junior i było 1:0 dla gospodarzy. Jeszcze przed końcem pierwszej połowy obrońca Chojniczanki ponownie faulował w swoim polu karnym Krekovicia i arbiter ponownie podyktował rzut karny. Okazję w 44 minucie ponownie wykorzystał Jonathan Junior i było 2:0 dla Kotwicy. Przy takim wyniku zakończyła się pierwsza połowa.

W 61 minucie w polu karnym Chojniczanki było spore zamieszanie. Ostatecznie piłka trafiła pod nogi Jonathana Juniora, a ten strzałem z 17 metrów pokonał Primela i było 3:0. Do końca spotkania wynik już się nie zmienił i komplet punktów pozostał w Kołobrzegu.

Po tej wygranej Kotwica ma w dorobku 40 punktów i zajmuje pierwsze miejsce. Za tydzień nasza drużyna zmierzy się na wyjeździe z Olimpią Grudziądz.

Napisz komentarz

zobacz wszystkie komentarze

Send this to friend