Pod naszym patronatem: Dziś pierwsze, bezpłatne zajęcia z samoobrony dla kobiet

Wolontariuszki skupione wokół ogólnopolskiej akcji przeciw przemocy wobec kobiet i dziewcząt One Billion Rising, zapraszają dziś na pierwszy kurs samoobrony. Zajęcia poprowadzą instruktorzy z Klubu Sportowego „Szczerek Fight Team” przy współpracy z dwoma funkcjonariuszami policji: asp. Tomaszem Kwaśnikiem i asp. Mariuszem Rymarzem, którzy w swoim czasie wolnym od pracy zgodzili się na wspólne prowadzenie zajęć. Zajęcia odbywać się będą 7 marca oraz 14 marca. Start o godz.19.00. Adres: ul.1 Maja 47.

To nie wszystko. W każdy piątek w godz. 18.45-20 będą odbywać się też bezpłatne zajęcia sportowo – taneczne dla uczestniczek akcji. Miejsce: mała sala taneczna MOSIR.

W programie są również m.in. spotkania tematyczne z certyfikowanym specjalistą ds. przeciwdziałania przemocy Jackiem Pawłowskim (Fundacja „Na Przekór Przeciwnościom”). Powstanie również grupa wsparcia dla ofiar przemocy domowej. Wkrótce organizatorki akcji zaproszą również na spotkania tematyczna związane z przeciwdziałaniem przemocy, niebieską kartą, procedurą, jaka obowiązuje przy składaniu zawiadomienia, które prowadzone będą przez przedstawicieli Komendy Powiatowej Policji w Kołobrzegu. Spotkanie te będą otwarte dla mieszkańców. Będziemy o nich informować na bieżąco.

kurs samoobrony kolobrzeg 1 - Pod naszym patronatem: Dziś pierwsze, bezpłatne zajęcia z samoobrony dla kobiet

kurs przeciw przemocy - Pod naszym patronatem: Dziś pierwsze, bezpłatne zajęcia z samoobrony dla kobiet

kobiety przeciw - Pod naszym patronatem: Dziś pierwsze, bezpłatne zajęcia z samoobrony dla kobiet

Napisz komentarz

zobacz wszystkie komentarze

Send this to friend