Poznaliśmy nowego dyrektora kołobrzeskiego szpitala. Zacznie pracę przy Łopuskiego od 1 czerwca

Zarząd województwa zachodniopomorskiego przyjął rekomendację komisji konkursowej i obsadził stanowisko dyrektora Szpitala Regionalnego w Kołobrzegu. Szefem lecznicy została Agnieszka Ostrowska. Swoje obowiązki obejmie od 1 czerwca 2019 roku.

W komunikacie Urzędu Marszałkowskiego Województwa Zachodniopomorskiego czytamy: „Agnieszka Ostrowska ukończyła Uniwersytet Szczeciński. Jest ekonomistką specjalizująca się w programach zarządzania projektami i wdrażaniu innowacyjności. Ma bogate doświadczenie w globalnych korporacjach i sektorze biznesowym. W ostatnich latach prowadziła własną działalność doradczą w zakresie rozwoju innowacyjnych produktów, usprawnianiu procesów biznesowych oraz rekrutacji dla firm.”

Zakończone postępowanie było drugim w tym roku naborem na stanowisko szefa lecznicy w Kołobrzegu, po tym, jak pod koniec lutego rekomendowany władzom samorządu województwa w pierwszym konkursie kandydat, wycofał swoją ofertę.

Powtórzony nabór ogłoszono 3 kwietnia 2019 roku. Oferty można było składać do 2 maja br. O dyrektorską posadę ubiegało się dziewięć osób. Po ocenie formalnej złożonej dokumentacji, do rozmowy kwalifikacyjnej zaproszono ośmioro z nich.

Po spotkaniach z kandydatami komisja konkursowa przekazała rekomendację dotyczącą zatrudnienia na stanowisku szefa kołobrzeskiej placówki Zarządowi Województwa Zachodniopomorskiego, który 29 maja br. podjął uchwałę o wyborze Agnieszki Ostrowskiej na nowego dyrektora szpitala.

Napisz komentarz

zobacz wszystkie komentarze

Send this to friend