Przebudowa ul. Czarnieckiego opóźni się. Firma budowlana postawiła miastu warunki nie do przyjęcia

Nie doszło do podpisana umowa na przebudowę ul. Czarnieckiego. Firma, która wygrała miejski przetarg na tę inwestycję, tuż przed umówionym terminem postawiła nowe warunki, które były niemożliwe do przyjęcia.

Umowa na przebudowę ulicy Czarnieckiego nie została podpisana z firmą Zakład Usług Drogowo-Mostowo-Transportowych Jan Kruszewski z Redlina (powiat białogardzki), która została wyłoniona w drodze przetargu nieograniczonego.
– Firma stawiała warunki, o których nie było mowy na etapie procedury przetargowej, w związku z czym zawarcie umowy nie było możliwe. – informują urzędnicy.

Teraz Urząd Miasta analizuje drugą ofertę, która wpłynęła do przetargu od Firmy Domar z Tatowa, omawiane są szczegóły oferty i samej inwestycji.

Cena drugiej oferty jest wyższa o 50 tys. zł od kwoty uwzględnionej w budżecie miasta na ten cel. Firma z Tatowa wyceniła swoje usługi na 907 983, 20 zł.

Napisz komentarz

zobacz wszystkie komentarze

Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person. Required fields marked as *

*

Send this to friend