Przypominamy: w poniedziałek i we wtorek Targi Edukacyjne dla młodzieży

Targi Edukacyjne dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjów odbędą się w dniach 1 – 2 kwietnia 2019 roku w godzinach od 9.00 do 13.00 w Zespole Szkół nr 2 im. Bolesława III Krzywoustego przy ulicy Piastowskiej 5 w Kołobrzegu.

Targi Edukacyjne przygotowane zostały z myślą o młodzieży kończącej naukę w szkołach podstawowych i w gimnazjach. Uczniowie będą mogli na miejscu uzyskać wszystkie informacje o szkołach ponadgimnazjalnych oraz o obowiązujących zasadach rekrutacji do tych szkół.

– Zapraszamy również rodziców, pedagogów, nauczycieli oraz wszystkich zainteresowanych. – mówią organizatorzy Targów. – Wystawcami są szkoły ponadgimnazjalne z powiatu kołobrzeskiego oraz instytucje pomagające w planowaniu kariery zawodowej. Ponadto uczniowie, którzy rozważają wybór szkoły branżowej, będą mieli okazję spotkać się z potencjalnymi przyszłymi pracodawcami.

W tym roku Zespół Szkół nr 2 im. Bolesława III Krzywoustego w Kołobrzegu jest współorganizatorem Targów Edukacyjnych, inicjowanych i organizowanych, co roku, przez kołobrzeską Poradnię Pedagogiczno-Psychologiczną.

Targi Edukacyjne 2019 to świetna okazja do zebrania i przedstawienia w jednym miejscu wystawców zajmujących się kształceniem młodzieży.

Wstęp wolny.

Plakat A3 targi 2019 - Przypominamy: w poniedziałek i we wtorek Targi Edukacyjne dla młodzieży

Napisz komentarz

zobacz wszystkie komentarze

Send this to friend