Ranking. Loty Ryanaira z Goleniowa do Wielkiej Brytanii wśród najczęściej odwoływanych lub opóźnionych

Brytyjski „The Telegraph” wybrał najgorsze połączenia lotnicze z i do Wielkiej Brytanii. Wśród tych, które najczęściej notowały opóźnienia lub były odwoływane, znalazły się loty Ryanaira z i do Goleniowa.

„The Telegraph” sprawdził, na jakich trasach i jakich przewoźników loty są najczęściej opóźnione lub odwoływane. Dziennikarze wzięli pod lupę okres od lutego 2018 r. do lutego 2019 r.

Z ich analizy wynika, że najgorszym połączeniem z Wielkiej Brytanii w tym okresie była trasa z East Midlands do Girony (pod Barceloną) obsługiwana przez Ryanaira. Niemal wszystkie loty, bo aż 95 proc., były opóźnione (co najmniej 15 minut) lub odwołane.

Na drugim miejscu znalazło się inne połączenie irlandzkiego przewoźnika – z Edynburga do Szczecina (Goleniowa). Na tej trasie 85 proc. lotów było opóźnionych lub odwołanych.

Także wśród lotów do Wielkiej Brytanii szczecińskie połączenie znalazło się w czołówce. Pierwsze miejsce przypadło  ex aequo dwóm włoskim połączeniom z lotniskiem Stansted: Rimini – Stansted (Ryanair) oraz Neapol – Stansted (Jet2) – oba po 92 proc. odwołanych lub opóźnionych lotów.

Zaraz za nimi uplasowała się trasa Szczecin – Edynburg (Ryanair) – 89 proc.

Napisz komentarz

zobacz wszystkie komentarze

Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person. Required fields marked as *

*

Send this to friend