Spytał czy może skorzystać z telefonu, bo musi zadzwonić do dziewczyny. Następnie zaatakował

Policjanci z Kołobrzegu zatrzymali 26-latka, który odpowiedzialny jest za uszkodzenie ciała, przywłaszczenie portfela oraz włamanie. W sumie podejrzany usłyszał trzy zarzuty, grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.

Do zdarzenia doszło na początku miesiąca. Kołobrzescy policjanci zostali powiadomieni o tym, że w rejonie dyskoteki  przy ul. Dworcowej do zgłaszającego podszedł mężczyzna, poprosił go o telefon, gdyż chciał zadzwonić do swojej dziewczyny. Po udostępnieniu telefonu pokrzywdzony został  zaatakowany i pobity. W trakcie ucieczki przed agresorem zgłaszający zgubił portfel.

Jak się okazało, został on znaleziony przez atakującego, a karta bankomatowa znajdująca się w środku została wykorzystana kilkukrotnie do wykonania płatności zbliżeniowych. W wyniku pobicia poszkodowany doznał złamana kości skroniowej i stracił blisko 100 zł.

Policjanci pracujący nad sprawą ustalili, że sprawcą mógł być mężczyzna mieszkający na terenie Świdwina. W ramach współpracy powiadomiono funkcjonariuszy z sąsiedniego powiatu, którzy zatrzymali podejrzanego. Po przesłuchaniu przedstawiono 26-latkowi ze Świdwina  trzy zarzuty m.in. pobicia , przywłaszczenia oraz kradzieży z włamaniem.

 

Napisz komentarz

zobacz wszystkie komentarze

Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person. Required fields marked as *

*

Send this to friend