Sukces spektaklu „Świat bajek”. Na scenie RCK wystąpiło blisko 100 młodych kołobrzeżan (ZDJĘCIA)

Regionalne Centrum Kultury w Kołobrzegu zamieniło się w krainę najpiękniejszych bajek, a sprawcą tego było Stowarzyszenie Taneczno-Sportowe Vigor, które przygotowało niezwykły spektakl pt. „Świat bajek”.

„Świat bajek” to widowisko taneczne, które zabrało dzieci i dorosłych w podróż do czasów beztroskiej radości, odkryło niezwykły świat ponadczasowych bajek i muzycznych hitów.
Najpopularniejsze bajki wytwórni filmowych Pixar i Disney w pięknej tanecznej odsłonie zaprezentowali tancerze kołobrzeskiej Szkoły Tańca VSDS oraz ich goście: Oliwia Derewońko, Wiktoria Krzesińska, Łucja Baras wokalistki Studia Wokalnego Mayol, Jaśmina Wenta i Marcel Górski wokaliści Sekcji Muzycznej OPP oraz Weronika Lesiak solistka Szkoły Tańca Swan Dance. W finałowej scenie zaprezentowało się blisko 100 młodych kołobrzeskich artystów.

Spektakl w reżyserii Pauliny Harris okazał się ogromnym sukcesem, czego dowodem była żywo reagująca publiczność oraz wspaniałe recenzje. Choreografią zajęli się trenerzy Szkoły Tańca VSDS Magdalena Sokołowska, Hanna Maciejewska oraz Paulina Harris.

W związku z ogromnym zainteresowaniem spektakl „Świat bajek” został wystawiony na deskach RCK, aż 4 razy. Warto zaznaczyć, że każdy pokaz oglądał komplet widowni. 

Projekt dofinansowany był ze środków budżetu Gminy Miasto Kołobrzeg.

Autorem zdjęć jest Paweł Krycha Krysiński.

Napisz komentarz

zobacz wszystkie komentarze

Send this to friend