Sunrise Festival 2020. Organizatorzy festiwalu Wschodzącego Słońca podali dziś ceny biletów

You are currently viewing Sunrise Festival 2020. Organizatorzy festiwalu Wschodzącego Słońca podali dziś ceny biletów

Osiemnasta edycja Sunrise Festival odbędzie się w dniach 24-26 lipca na terenie byłego lotniska w Podczelu. 1 marca rusza sprzedaż biletów w pierwszej puli. Organizatorzy SF podali dziś ich ceny i zasady ich sprzedaży.

Fot. Sunrise Festival

Na stronie internetowej poświęconej festiwalowi Wschodzącego Słońca jego organizatorzy poinformowali dziś o warunkach zakupu biletów i cenach.

Czytamy: Wejściówki będziecie mogli kupić tylko na naszej stronie https://sunrisefestival.pl/Bileteria Sunrise Festival zostanie otwarta 1 marca 2020 roku o godzinie 12:00. By dokonać zakupu biletów konieczne będzie zalogowanie się do systemu. Jeżeli posiadacie już konto z ubiegłego roku to nie musicie tworzyć nowego. Jeżeli nie, to musicie je założyć. Pamiętajcie o poprawnym wypełnieniu danych, bo od tego zależy gdzie i komu wyślemy przesyłkę z bileterii.”

Jak co roku do wyboru będą bilety na pojedyncze dni, trzydniowe karnety oraz wejściówki VIP. Każdy z uczestników otrzyma bilet w formie zegarka z chipem RFID, dzięki któremu będzie można płacić za zakupy w czasie festiwalu i wejść na teren imprezy. Jedna osoba będzie mogła kupić maksymalnie 10 wejściówek.

Przy zakupie co najmniej 8 biletów VIP otrzymamy możliwość wstępnej rezerwacji loży w cenie 3000 złotych lub 5000 złotych w zależności od miejsca. Większość pieniędzy będzie można wykorzystać „na barze”.

Jak informują organizatorzy SF, bilety będą dostępne w czterech pulach. Wejściówki w pierwszej puli będą dostępne w specjalnej cenie promocyjnej. Liczba biletów w każdej puli jest ograniczona. Każda kolejna pula będzie droższa o kilkadziesiąt złotych.

 

Ceny biletów w I puli

piątek standard – 249 zł
sobota standard – 249 zł
niedziela standard – 219 zł
karnet na 3 dni standard – 649 zł
piątek VIP – 700 zł
sobota VIP – 800 zł
niedziela VIP – 600 zł

 

Wysyłka biletów rozpocznie się 15 maja 2020 roku. „Na terenie Polski paczki będą dostarczane kurierem DPD – który jest partnerem festiwalu – natomiast zamówienia zagraniczne obsłuży Poczta Polska. Jedyną formą płatności w festiwalowej bileterii jest system PayU, w którym znajdziemy możliwość płatności kartą lub przelewem bankowym. Spersonalizowany link do płatności znajdziecie w mailu po dokonaniu zamówienia, lub w panelu zamówień po zalogowaniu się do bileterii.” – czytamy w informacji opublikowanej na sunrisefestival.pl.

Pamiętajmy, że każdą wejściówkę trzeba spersonalizować, czyli podpisać danymi osoby, która będzie z niej korzystała. Ostateczny termin na personalizację znajdziemy w regulaminie sprzedaży biletów lub w liście powitalnym, który otrzymamy razem z zamówieniem. Brak personalizacji w wyznaczonym terminie oznacza, że wejściówka przepada i nie przysługuje za nią zwrot pieniędzy.

 

 

Dodaj komentarz