Trzy kolejne firmy oferują rabaty na swoje produkty i usługi. Wystarczy mieć KKM

Kolejne trzy firmy przystąpiły do programu Kołobrzeska Karta Mieszkańca i będą mają do zaoferowania posiadaczom karty rabaty na swoje produkty u usługi.

Kołobrzeską Kartę Mieszkańca posiada już 23 645 mieszkanek i mieszkańców, a ta liczba codziennie rośnie. Tak jak i liczba partnerów, których obecnie jest 129. Prezydent Kołobrzegu podpisała właśnie umowy z kolejnymi firmami, które przystępują do programu.

Są to:

Genobeauty Aleksandra Sominka to gabinet medycyny estetycznej i kosmetologii. W ofercie znajdziemy zabiegi na twarz i ciało, terapie paramedyczne oraz indywidualnie dostosowane kuracje są teraz dostępne z 10% zniżką dla posiadaczy Kołobrzeskiej Karty Mieszkańca.
EkoTeak Kompozyt Drewna – tarasy, elewacje, ogrodzenia/ oferuje nowoczesne i ekologiczne rozwiązania tarasowe, które stanowią alternatywę dla naturalnego drewna. Produkty EkoTeak, objęte 25-letnią gwarancją na gnicie i butwienie, umożliwiają tworzenie efektownych nawierzchni tarasów i balkonów. Posiadacze Kołobrzeskiej Karty Mieszkańca mogą skorzystać z 10% zniżki na pełen zakres usług – od pomiaru, przez doradztwo techniczne, aż po montaż.
multiselect.net od ponad dwudziestu lat dostarcza produkty w dziedzinie armatury łazienkowej, współpracując z wiodącymi producentami z Polski i świata. Firma oferuje szeroki wybór produktów, które łączą estetykę z funkcjonalnością, skierowane do klientów indywidualnych oraz branży hotelowej i deweloperskiej. Posiadacze Kołobrzeskiej Karty Mieszkańca otrzymają tu 10% zniżki.

Przypomnijmy, że Kołobrzeska Karta Mieszkańca wydawana jest kołobrzeżanom za darmo przez Urząd Miasta,

karta mieszkanca 1024x814 - Trzy kolejne firmy oferują rabaty na swoje produkty i usługi. Wystarczy mieć KKM
DSCN8420

Napisz komentarz

zobacz wszystkie komentarze

Send this to friend