W piątek radni sprzed komputera przeniosą się do sali Urzędu Miasta. To będzie pierwsza od dawna stacjonarna sesja Rady Miasta

17 września odbędzie się nadzwyczajna sesja Rady Miasta. Będą to pierwsze od blisko półtora roku stacjonarne obrady radnych. W programie posiedzenia jest kilka projektów obrad. Wszystkie dotyczą jednego – zmian personalnych w prezydium Rady Miasta.

Przypomnijmy, że wczoraj informowaliśmy o decyzji obecnego przewodniczącego Rady Miasta – Piotr Lewandowski ogłosił, że odchodzi z Rady. Więcej tu: Piotr Lewandowski rezygnuje z funkcji przewodniczącego Rady Miasta. Co więcej, oddaje też mandat radnego

W związku z decyzją przewodniczącego na najbliższy piątek zwołana została nadzwyczajna sesja, podczas której zostaną podjęte stosowne uchwały i wybrany zostanie nowy przewodniczący.

Obrady rozpoczną się o godz. 9 w dużej sali konferencyjnej Urzędu Miasta. Będą to pierwsze od półtora roku obrady stacjonarne – ostatnia sesja w sali konferencyjnej przy Ratuszowej 13 odbyła się 25 marca 2020 r. Kolejna – 14 kwietnia 2020 r. – została przeprowadzona już zdalnie.

O tym w jakim trybie będą odbywać się kolejne sesje Rady Miasta, zdecyduje już nowy przewodniczący RM.

Transmisje z posiedzenia 17 września udostępnimy na okkolobrzeg.pl.

Napisz komentarz

zobacz wszystkie komentarze

Send this to friend