W środę Kotwica Kołobrzeg zagra przy Śliwińskiego z Bałtykiem Gdynia

W najbliższą środę kolejne ligowe spotkanie na własnym obiekcie rozegrają piłkarze Kotwicy Kołobrzeg.  Tym razem rywalem podopiecznych Sławomira Suchomskiego będzie zespół Bałtyku Gdynia, który aktualnie  zajmuję wysoką 5 pozycję w  tabeli III ligowych rozgrywek. Wedle zapowiedzi w internecie, w tym spotkaniu nie tylko emocji dostarczą piłkarze na boisku, ale również kibice na trybunach.
Ten mecz ma wyjątkowe znaczenie dla fanów Kotwicy. Pierwszy raz w rundzie wiosennej przy Śliwińskiego pojawią się również  kibice gości. Dlatego jak twierdzą kibice, na stadionie nie może zabraknąć silnej grupy fanów biało-niebieskich. Już  dziś zapowiadają oni głośny doping i okazjonalną oprawę.
– Trochę zawirowań z meczem, zmiana godziny i majówka, ale to nas nie załamie! Już dzisiaj można kupować bilety w przedsprzedaży na sektor B4 i razem z nami głośno dopingować Kotwicę podczas meczu z Bałtykiem Gdynia. Mecz o tym ciekawy, że w końcu pojawią się kibice gości w tej rundzie! Widzimy się o 15:30 na sektorze, przygotowana jest oprawa, dlatego potrzebujemy wszystkich rąk do pomocy ! 1 maja 2019 godzina 15:30  –  czytamy na oficjalnym profilu kibiców „Perły Bałtyku”.
Początek spotkania zaplanowano 1 maja na godz.16.00. Kibice i piłkarze III-ligowej Kotwicy zapraszają do obejrzenia tego spotkania na żywo.
Info: SKNK

Napisz komentarz

zobacz wszystkie komentarze

Send this to friend