Weekend: nie siedź w domu – wyjdź, baw się i pomagaj!

W ten weekend liczba propozycji jak spędzić wolny czas prawdopodobnie nie przyprawi nas o taki zawrót głowy jak tydzień temu. Ale powodów żeby wyjść z domu nie zabraknie.

Wyścigi DeZetów

Dziś i jutro na Parsęcie (Bulwar Marynarzy Okrętów Pogranicza), zostaną rozegrane Regaty Łodzi DZ. Wstęp wolny.

Pomóżmy zwyczajnie żyć

Dziś Fundacja Pomocy Dzieciom i Dorosłym z Autyzmem i Inną Niepełnosprawnością „Zwyczajnie żyć” zaprasza na stadion miejski na charytatywny mecz piłki nożnej.

To nietypowy mecz w którym drużyna gospodarzy Media i Przyjaciele zmierzy się z drużyną kołobrzeżan oraz kołobrzeskich i regionalnych przedsiębiorców. W przerwach (mecz podzielony jest na kwarty) odbędą się licytacje cennych fantów przekazanych przez darczyńców. Dochód zostanie przekazany na leczenie małego Krzysia, który zmaga się z autyzmem.  

Ogonisko na psiej plaży

Jutro o godz. 17 na psiej plaży w Grzybowie rozpocznie się I Ogonisko. Spotkanie na plaży organizuje Fundacja Ogon do Góry. Podczas spotkania przy ogoniksu miłośników czworonogów i ich pupili zostanie zakończona licytacja koszulki przekazanej przez Marcina Różala Różalskiego. Cały dochód zostanie przekazany na pomoc bezdomnym zwierzętom. Wstęp wolny.

Jorge Leon w Music Club Gatsby

Jutro Music Club Gatsby zaprasza na zabawę i występ dj Jorge Leona. To wydarzenie gdzie obecność jest obowiązkowa. Start godz. 22.

Kino Wybrzeże

Dziś kino Wybrzeże zaczyna grać trzy filmy. O godz. 14 będziemy mogli ponownie oglądać familijny film Dzieciak rządzi, o godz. 16 i 20.15 Ponad wszystko, a o godz. 18 Jutro będziemy szczęśliwsi. Bilety kosztują 16 zł normalny i 10 zł dziecięcy.

plakat 1 e1496604764732 - Weekend: nie siedź w domu - wyjdź, baw się i pomagaj!

ognisko na plaży - Weekend: nie siedź w domu - wyjdź, baw się i pomagaj!

Napisz komentarz

zobacz wszystkie komentarze

Send this to friend