Wieczór Inspiracji by KCRP – odkryj nowe rozwiązania dla biznesu i rozwoju osobistego!

Zapraszamy serdecznie na premierową edycję Wieczoru Inspiracji by KCRP, która odbędzie się 9 kwietnia. To wyjątkowe wydarzenie, które połączy w sobie energię rozwoju osobistego z praktycznymi aspektami prowadzenia biznesu. Przygotuj się na wieczór pełen wiedzy, inspiracji i nowych kontaktów!

Dostępna bezpłatna pula biletów: https://app.evenea.pl/event/wieczorinspiracji/

Agenda Wydarzenia:

-17:00 – 17:30 – Drzwi otwarte i rejestracja uczestników.
-18:00 – Otwarcie wydarzenia
-18:00 – 21:00 – Interaktywne prelekcje prelegentów, przerwy na pyszny catering, konkursy z nagrodami oraz moderowany networking.
-21:00 – After party / networking. Nie przegap okazji do nawiązania nowych kontaktów biznesowych w mniej formalnej atmosferze.

Wystąpienia Prelegentów:

-Rafał Ignasiak – “Jak skutecznie motywywać siebie i zespół do działania?” – trener biznesu i autor vloga “Firma z głową”, podzieli się praktykami na temat motywacji i jej wpływu na nasze działania. Dowiesz się, jak unikać motywacyjnych pułapek i jak tworzyć w firmie środowisko sprzyjające realizacji celów biznesowych.

-Anna Oszajca – “Jak rozwinąć konto w mediach społecznościowych i przyciągnąć klientów”: ekspertka w dziedzinie mediów społecznościowych, przedstawi strategie na efektywne komunikowanie marki i oferty. Nauczysz się, jak publikować treści, które przekształcą obserwujących w klientów i jak wykorzystać potencjał mediów społecznościowych do rozwoju Twojego biznesu.

-dr Monika Górska – “Zacumuj uwagę klienta. Sekrety storytellingu biznesowego”, jedna z prekursorek storytellingu w Polsce, przedstawi jak opowiadać historie, które angażują i przekonują. Poznasz techniki storytellingu, które pomogą Ci w autentycznym komunikowaniu się z klientami.

Konkursy z nagrodami. Na uczestników wydarzenia czekają również atrakcyjne nagrody od Partnerów wydarzenia, w tym między innymi:

-Bilety na warsztaty biznesowe i specjalistyczne,
-Vouchery do restauracji,
-Vouchery na zabiegi regeneracyjne,
-Vouchery na usługi hostingowe i konsultacje IT,
-Vouchery serwisu sprzętu komputerowego i dronów,
=Vouchery coworkingu i wynajmu sal biznesowych.

Dlaczego warto wziąć udział w wydarzeniu?

-Networking: Spotkanie z właścicielami firm i specjalistami z różnych branż pozwoli Ci na pozyskanie nowych klientów, partnerów i dostawców.
-Rozwiązania dla Twojego Biznesu: Doświadczeni eksperci podzielą się swoją wiedzą w obszarze marketingu, social media, rozwoju biznesu. To szansa na uzyskanie praktycznych porad, które pomogą Ci w prowadzeniu firmy lub rozwoju osobistym.
-Inspiracja i Motywacja: wydarzenie przeplatać będą dodatkowe atrakcje i okazje do poznania wyzwań i sukcesów innych przedsiębiorców i specjalistów, które zainspirują i dodadzą Ci energii do działania.

Zarezerwuj 9 kwietnia i dołącz do nas na Wieczór Inspiracji by KCRP, gdzie każdy przedsiębiorcza osoba znajdzie coś dla siebie. Czekamy na Ciebie, aby wspólnie świętować pasję do biznesu i rozwoju!

Dostępna bezpłatna pula biletów: https://app.evenea.pl/event/wieczorinspiracji/

GRAFIKA EVENEA 01 - Wieczór Inspiracji by KCRP - odkryj nowe rozwiązania dla biznesu i rozwoju osobistego!
IMG 6656 768x1024 - Wieczór Inspiracji by KCRP - odkryj nowe rozwiązania dla biznesu i rozwoju osobistego!

Napisz komentarz

zobacz wszystkie komentarze

Send this to friend