Wkrótce sympatyczne Ogonisko Fundacji Ogon do Góry

Już po raz trzeci kołobrzeska Fundacja Ogon do Góry (w tym roku wspólnie z firmą Naviglob) zaprasza na Ogonisko, czyli spotkanie na psiej plaży właścicieli psów i ich czworonożnych przyjaciół.

Na zdjęciach zeszłoroczne Ogonisko. Fot. Barbara Patruś.

Ogonisko to nic innego jak ognisko rozpalone na plaży przy którym spotykają się właściciele psów i przyjaciele zwierząt oraz ich czworonożni podopieczni. Każdy jest tu mile widziany. To dobra okazja by rozmawiać i wymienić się doświadczeniami. Jest też czas na upieczenie kiełbasek i „zwykłą” zabawę.

W tym roku Fundacja Ogon do Góry i firma Naviglob zapraszają na psią plażę przy ul. Wylotowej, 22 kwietnia. Start o godz. 16. Wstęp wolny.
Organizatorzy zapewniają kijki do kiełbasek, kiełbasy, pieczywo, coś słodkiego i oczywiście same ognisko i grilla. W tym roku w programie mają znaleźć się też dodatkowe atrakcje jak m.in. poszukiwanie skarbu Pirata.

fundacja - Wkrótce sympatyczne Ogonisko Fundacji Ogon do Góryfundac6 - Wkrótce sympatyczne Ogonisko Fundacji Ogon do Góryfunda3 - Wkrótce sympatyczne Ogonisko Fundacji Ogon do Góry

 

Napisz komentarz

zobacz wszystkie komentarze

Send this to friend