Wkrótce wstęp na molo znowu będzie płatny. Do tego czasu można jednak wyrobić KKM, by dalej spacerować za darmo

Już niedługo, bo od 26 kwietnia za wstęp na molo trzeba będzie znowu płacić. Dzięki Kołobrzeskiej Karcie Mieszkańca po pomoście dalej będzie można spacerować za darmo.

Kołobrzeska Karta Mieszkańca uprawnia m.in. do darmowego wejścia na molo przez cały rok. Sprawdziliśmy, ile trwa jej wyrobienie. Okazuje się, że mieszkańcy Kołobrzegu, którzy nie mają jeszcze KKM, a chcieliby ją wyrobić zanim molo będzie znowu płatne, zdążą to zrobić przed 26 kwietnia. Spytaliśmy w Urzędzie Miasta ile trwa wyrobienie Karty.
-Mamy na to miesiąc czasu, ale w praktyce wygląda to tak, że karta jest do odbioru w ciągu 14 dni – usłyszeliśmy w magistracie.

Wniosek o wydanie Kołobrzeskiej Karty Mieszkańca można złożyć elektronicznie za pośrednictwem strony dedykowanej projektowi – https://kkm.kolobrzeg.pl/n-rejestracja.qbpage.

Przypomnijmy, że bilety wstępu na molo obowiązują od ostatniego piątku kwietnia do trzeciej niedzieli października w godz. 9.00 – 21.00. Bilet normalny kosztuje 7 zł, ulgowy 4 zł. Drugą grupą zwolnioną z obowiązku zapłaty za spacer po molo są turyści, którzy opłacili opłatę uzdrowiskową.

1 Komentarz

Napisz komentarz
  1. 11 kwietnia, 22:29 Slick Rick

    I ten literki koslawe pseudo mural za 38tys.

    Zalosne jaki wysxukany gust majà nasi szlachwtni wybrańcy. Mewy srajà pod siebie z zachwytu

    Reply this comment

Napisz komentarz

zobacz wszystkie komentarze

Send this to friend