Środa, Klub Zdrowia, spotkanie „Chroń swoje serce, masz je tylko jedno…”, godz. 18, wstęp wolny

Klub Zdrowia w Kołobrzegu zaprasza na kolejne spotkanie, które odbędzie się w środę – 13 marca, o godzinie 18.00 – przy ulicy Bocianiej 4 w Kołobrzegu. Temat naszego spotkania to: „Chroń swoje serce, masz je tylko jedno – program żywieniowy„, a przedstawi go pani Lidia Szłowieniec.

Lidia Szłowieniec – wieloletnia prelegentka i promotor zdrowego stylu życia, absolwentka Wydziału Żywienia Człowieka Akademii Rolniczej w Poznaniu oraz dietetyki i poradnictwa na Uniwersytecie Medycznym w Poznaniu.

„Choroby serca zabijają ludzi o wiele za wcześnie, a wielu pacjentom nie udaje się nawet zdążyć do szpitala po pierwszą pomoc. Możesz dokonać wyboru i sprawić, że zawał serca czy nagła śmierć na tle sercowym będzie prawie niemożliwa dla Ciebie i Twojej rodziny.

W Twoim zasięgu jest radykalne obniżenie poziomu cholesterolu i ciśnienia krwi, co w konsekwencji pomoże odwrócić chorobę niedokrwienną serca. W ciągu ostatnich stuleci badania naukowe dowodzą, że to co spożywamy codziennie i suplementy, które zażywamy nie tylko eliminują czynniki ryzyka chorób serca, ale także cofają skutki, leczą oraz zapobiegają chorobie.

Zmiana Twoich nawyków żywieniowych i stylu życia może uratować Ci życie. Poznaj najskuteczniejszy i najbezpieczniejszy sposób! – Lidia Szłowieniec.

Wstęp na spotkanie jest bezpłatny. Po spotkaniu uczestnicy będą mieli możliwość degustacji zdrowych potraw, które mają korzystny wpływ na pracę serca.

Napisz komentarz

zobacz wszystkie komentarze

Send this to friend