Wytańczyć emocje! Zaproszenie na spektakl taneczny „EmocJA”

You are currently viewing Wytańczyć emocje! Zaproszenie na spektakl taneczny „EmocJA”

Zespół Taneczny „Mafama” pod kierownictwem Martyny Małetko zaprasza 1 marca o godzinie 17.00 i 19.00 do RCK na premierę niezwykłego spektaklu tanecznego pt.”EmocJA”.

Po raz pierwszy, młodzi tancerze zaprezentują widowisko, które poprzez ruch i muzykę pozwoli widzom zajrzeć w głąb emocji, problemów i wyzwań, z którymi mierzy się młodzież – od odrzucenia, przez brak pewności siebie, po uzależnienia, samookaleczenia, aż po ostateczną próbę ucieczki od problemów.

Spektakl skierowany jest do młodzieży od 13 roku życia oraz do dorosłych – rodziców, wychowawców, specjalistów z dziedziny psychologii – jednym słowem tych, którzy pragną zrozumieć młodych ludzi. To niezwykła okazja do refleksji nad tematami ważnymi dla nas wszystkich.


Na scenie zobaczymy ponad 40 osób, w tym absolwentów zespołu. Niezwykłe choreografie stworzyli Martyna Małetko. Angelika Gałkowska i Oskar Dziuba. Część spektaklu jest improwizowana, co czyni każde przedstawienie niepowtarzalnym. Widowisko w reżyserii Martyny Małetko zawiera elementy interakcji z widownią.

-Zapraszamy do dołączenia do nas w tym wyjątkowym wieczorze, który obudzi emocje, zainspiruje do zmiany i pozwoli na nowo odkryć wartość empatii i zrozumienia. „EmocJA” to więcej niż taniec – to przesłanie, które musimy usłyszeć!

Dodaj komentarz