Zrobiło się naprawdę kolorowo i egzotycznie. Spotkania z folklorem INTERFOLK i Festiwal Indii w tym samym czasie (wideo)

You are currently viewing Zrobiło się naprawdę kolorowo i egzotycznie. Spotkania z folklorem INTERFOLK i Festiwal Indii w tym samym czasie (wideo)

Dziś wystartowały XXVIII Międzynarodowe Spotkania z Folklorem INTERFOLK. Do Kołobrzegu przyjechały zespoły z Gruzji, Hiszpanii, Turcji, Chile, Słowacji, Kolumbii i Polski. Spotkania z kulturą ludową z czterech stron świata rozpoczął tradycyjny korowód ulicami miasta. Przez kolejne dni zespoły będzie można oglądać na scenach w RCK i amfiteatrze. INTERFOLK zakończy koncert galowy w amfiteatrze i pokaz sztucznych ogni na plaży przy molo. Szczegółowy program opublikowaliśmy tu: We wtorek ruszają Międzynarodowe Spotkania z Folklorem Interfolk.

Fot. RCK (Zdjęcie górne)

Z kolei w porcie pasażerskim, przy latarni morskiej również dziś rozpoczął się Festiwal Indii. To najstarszy, największy i najsłynniejszy orientalny happening w Polsce. Festiwal Indii to pięć godzin programu scenicznego, pokazy tańców, jogi, sztuk walki, teatry oraz przeróżne atrakcje (m.in. orientalna kuchnia) w okalających scenę namiotach.
Festiwal Indii „zabawi” w Kołobrzegu do czwartku.

Na zdjęciach poniżej Festiwal Indii. W materiale wideo dzisiejszy korowód ulicami miasta zespołów, które przyjechały do Kołobrzegu na INTERFOLK.

Dodaj komentarz