10 medali zawodników klubu MOROTE na międzynarodowym turnieju

W minioną sobotę siedmiu zawodników Klubu Sportowego Morote wzięło udział w międzynarodowych zawodach karate International Grand Prix Lębork 2023.  W turnieju wystartowało ponad 500 zawodników z trzech krajów. Wszyscy podopieczni trenera Przemysława Spadło spisali się rewelacyjnie zdobywając 4 złote i 6 brązowych medali!

Doskonale spisał się Wiktor Wojarski, który nie miał sobie równych w kumite kadetów +70kg i w kumite juniorów -76kg, pewnie wygrywając obie kategorie.

Dwa złote medale wywalczył Mikołaj Szymanek w kumite chłopców u10-35kg oraz w kumite chłopców białe-żółte pasy u10-35kg.

Dwa brązowe medale zdobył Przemek Spadło który startował w kumite chłopców u10-35kg i w kumite chłopców białe-żólte pasy u10-35kg.

Kolejne trzecie miejsca wywalczyli: Maksym Piłat w kumite młodzików -45kg, Valeriia Yakubowska w kumite młodziczek -52kg, Klaudia Grząkowska w kumite młodziczek -42kg oraz debiutujący na zawodach Vladislav Hunko w kumite chłopców białe-żólte pasy -45kg.

Wkrótce kolejne międzynarodowe zawody w Bydgoszczy, potem w Warszawie, następnie Puchar Polski i najważniejszy turniej drugiej połowy roku Youth Legue Venice 2023 we Włoszech.

Napisz komentarz

zobacz wszystkie komentarze

Send this to friend