Awanturujący się plażowicz. Był wulgarny, obrażał ratowników i policjantów, w końcu oddał mocz na plaży

You are currently viewing Awanturujący się plażowicz. Był wulgarny, obrażał ratowników i policjantów, w końcu oddał mocz na plaży

W weekend w trakcie patrolu rowerowego do policjantów podbiegła ratowniczka wodna z plaży centralnej alarmując funkcjonariuszy o agresywnym mężczyźnie.

Policjanci udali się we wskazany rejon gdzie ratownik wodny wskazał plażowicza, który nie wykonywał poleceń. Mężczyzna pod wpływem alkoholu wchodził do wody, był wulgarny i używał słów nieprzyzwoitych, na co uskarżali się inni wypoczywający. Ratownik za zwrócenie uwagi usłyszał w swoim kierunku wyzwiska.
Na widok policjantów wskazany plażowicz odwrócił się i zaczął oddawać mocz na plaży. Podczas tej interwencji 30 – latek kierował wobec mundurowych słowa powszechnie uznawane za wulgarne oraz opluł funkcjonariuszy w trakcie przeprowadzania do radiowozu.
Awanturnik został zatrzymany i przewieziony do policyjnego aresztu. Po wytrzeźwieniu usłyszał zarzut znieważenia funkcjonariuszy. Został również ukarany mandatem za popełnione wykroczenia w trakcie pobytu na plaży. O jego dalszym losie zadecyduje Sąd. Za to przestępstwo 30 latkowi grozi kara pozbawienia wolności do 1 roku.

Dodaj komentarz