Dziś rusza rejestracja online wolontariuszy Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy (LINK)

Dziś (13.11) rusza rejestracja wolontariuszy 32. Finału WOŚP. Kto może zostać wolontariuszem? Odpowiedź jest prosta – każdy! Wystarczy. zarejestrować się na stronie https://iwolontariusz.wosp.org.pl/ i wybrać numer sztabu. Niepełnoletnim wolontariuszom konto zakładają rodzice, a następnie zgłaszają do udziału w zbiórce swoje dzieci.

-Gdy wpłynie do nas zgłoszenie przyszłego wolontariusza, zatwierdzamy je online. – czytamy na profilu facebookowym kołobrzeskiego sztabu WOŚP – Trwa to do kilku dni. Po naszej weryfikacji osoba zarejestrowana otrzyma wiadomość mailową, potwierdzającą przynależność do naszego sztabu.

Macie pytania? Potrzebna jest pomoc? Piszcie na: sztabkolobrzeg.wosp@gmail.com lub poprzez profil kołobrzeskiego sztabu na Facebooku.

Znamy już cel 32. Finał WOŚP: „Płuca po pandemii. Gramy dla dzieci i dorosłych”. Fundacja będzie kupować sprzęt do diagnozowania, monitorowania i rehabilitacji chorób płuc dla 64 oddziałów pulmonologicznych w Polsce. Mottem Finału jest „Tu wszystko gra OK!”.

wosp 2 1024x1024 - Dziś rusza rejestracja online wolontariuszy Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy (LINK)

Napisz komentarz

zobacz wszystkie komentarze

Send this to friend