Dziś zaczęła obowiązywać korekta rozkładu jazdy pociągów

Dziś (9 czerwca) weszła w życie korekta rozkładu jazdy pociągów. Poniżej najważniejsze z punktu widzenia Kołobrzegu zmiany.

Od 19 czerwca do 31 sierpnia codziennie będzie kursować pociąg relacji Kraków – Kołobrzeg–Kraków przez Warszawę. Będzie on wyjeżdżać o godz. 11.56, a do celu dotrze o 20.02. Z kolei w drogę powrotną z Kołobrzegu wyruszy o 9.48, a w Krakowie będzie o 18.04.

Weekendowy wyjazd do Kołobrzegu stanie się także łatwiejszy dzięki składowi Pendolino, który wyjeżdża z Krakowa Głównego o 13.56. Do tej pory kursował on sześć dni w tygodniu w wakacje będzie dostępny także w sobotę.

Połączenie Warszawy z Kołobrzegiem zapewni skład EIC Posejdon, który w okresie wakacji będzie kursować codziennie.

Podróż z południa Polski do Kołobrzegu zapewni EIC Fregata relacji Bielsko-Biała–Kołobrzeg–Bielsko-Biała, który w soboty pojedzie nad morze, a w niedzielę będzie kursować w kierunku Bielska-Białej.

Z kolei IC Malczewski, jeżdżący na co dzień w relacji Przemyśl–Kołobrzeg, będzie kursował na wydłużonej trasie – do Ustki. Dłuższą trasę będzie pokonywać TLK Kochanowski relacji Lublin–Piła, który tym samym umożliwi dojazd do Kołobrzegu.

Napisz komentarz

zobacz wszystkie komentarze

Send this to friend