Jedna z kołobrzeskich aukcji dla WOŚP totalnie odleciała! Od tej kwoty kręci się w głowie!

You are currently viewing Jedna z kołobrzeskich aukcji dla WOŚP totalnie odleciała! Od tej kwoty kręci się w głowie!

Na portalu Allegro trwają licytacje, z których dochód będzie przekazany Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy. Jedna z aukcji wystawiona przez kołobrzeski sztab WOŚP na dwadzieścia godzin przed jej zakończeniem osiągnęła już kwotę, od której kręci się w głowie. Licytuje 18 osób.

Przedmiotem aukcji jest unikalne zaproszenie na Sunrise Festival 2024 w Kołobrzegu. Podczas jubileuszowej 20 edycji wydarzenia zwycięzca będzie miał możliwość poznania zespołu organizującego Sunrise Festival oraz przede wszystkim ekipy The History Of Sunrise, które odbędzie się w piątek 19 lipca 2024.

W ramach aukcji MDT Production, organizator festiwalu, oferuje bilety na wydarzenie (piątek), nocleg (piątek-sobota w tym samym hotelu wraz z artystami piątkowej nocy). Zwycięzca otrzyma niezwykły czas podczas pierwszego dnia festiwalu – spotkanie z ekipą produkującą The History Of Sunrise, spotkanie z DJ-em Krisem, obiad w festiwalowej produkcyjnej kantynie, dedykowanego opiekuna na terenie całego festiwalu, prywatną garderobę na backstage’u Red Stage wśród artystów, spotkanie z artystami i możliwość zrobienia zdjęć, transport VIP z hotelu. Liczba osób, które mogą wziąć udział w realizacji aukcji: 4 osoby

Wczoraj przed północą, za to wyjątkowe zaproszenia trzeba było zapłacić 20 200,00 zł! Licytowało 18 osób. Do końca aukcji zostało jeszcze 20 godzin.

Kołobrzeski sztab WOŚP wystawił ponad 70 aukcji. Wśród nich jest skok ze spadochronem z prezydent Kołobrzegu (dziś licznik zatrzymał się na kwocie 3750,00 zł), kolacja z Mają Hyży (1650,00 zł) czy statuetka Wolontariusz Roku Izabelli Stefanowicz (711, 00 zł).

Ten post ma jeden komentarz

  1. Maciej

    Rzeczywiście odlot xd

Dodaj komentarz