Jest odpowiedź ws. ograniczenia parawanów na plaży. Prezydent Kołobrzegu spytała o zdanie kierownika ratowników i komendanta Straży Miejskiej

Prezydent Kołobrzegu odpowiedziała na interpelację radnego Kamila Barwinka ws. wprowadzenia zakazu stawiania parawanów na wybranych odcinkach kołobrzeskich plaż.

Fot. Archiwum

Radny, jak sam napisał, złożył interpelację po sygnałach od samych mieszkańców, którzy mieli się skarżyć, że na kąpieliskach brakuje dla nich miejsca z powodu zbyt dużej liczby parawanów. Pisaliśmy o tym TUTAJ.

Znamy odpowiedź prezydent Kołobrzegu w tej sprawie. Anna Mieczkowska zanim odpowiedziała radnemu, zasięgnęła opinii kierownika ratowników pracujących na plaży i komendanta Straży Miejskiej. Okazuje się, że nikt z zapytanych nie potwierdził, by problem wymagał takich regulacji. Dlatego odpowiedź z magistratu jest negatywna – nie będzie próby odgórnego regulowania „parawaningu” na kołobrzeskich plażach.

179 724x1024 - Jest odpowiedź ws. ograniczenia parawanów na plaży. Prezydent Kołobrzegu spytała o zdanie kierownika ratowników i komendanta Straży Miejskiej

Napisz komentarz

zobacz wszystkie komentarze

Send this to friend