Jutro VII sesja Rady Miasta. Radni zajmą się m.in. strategią promocji miasta

You are currently viewing Jutro VII sesja Rady Miasta. Radni zajmą się m.in. strategią promocji miasta

Na jutro zaplanowano VII w tej kadencji sesję Rady Miasta Kołobrzeg. Początek posiedzenia o godz. 8 w dużej sali konferencyjnej Urzędu Miasta.

Początkowo sesja miała być poświęcona tylko prezentacji „Strategii Promocji Miasta i Regionu Kołobrzeg 2017 – 2023+” oraz przedstawieniu informacji o działalności stowarzyszenia „Lokalna Organizacja Turystyczna Regionu Kołobrzeg”.

Jednak w programie posiedzenia pojawiły się jeszcze trzy projekty uchwał. Pierwszy dotyczy zmian w składzie osobowym Komisji Uzdrowiskowej Rady Miasta, kolejny rozpatrzenia petycji dotyczącej zwiększenia dotacji na organizację festiwalu Suspense Film Festival. Ostatni to rozpatrzenie skargi na działania dyrektora Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Kołobrzegu.

Przebieg sesji Rady Miasta można śledzić online na stronie Urzędu Miasta:http://www.kolobrzeg.pl/

Dodaj komentarz