Młoda para podejrzana o rozbój w areszcie. 26-letni mężczyzna i 20-letnia kobieta zatrzymani przez policjantów z Kołobrzegu na terenie kraju

Kołobrzescy kryminalni kolejny raz doprowadzili do zatrzymania osób, które dopuściły się przestępstwa. Kobieta i mężczyzna byli poszukiwani jako podejrzani o dokonanie rozboju. Zatrzymani zostali tymczasowo aresztowani na okres trzech miesięcy.

W połowie września para działając wspólnie i w porozumieniu dopuściła się rozboju. Pokrzywdzona osoba opisała sprawców. Działania kołobrzeskich funkcjonariuszy skupiły się na ich szybkim odnalezieniu, choć można było przypuszczać, że nie znajdują się już na obszarze powiatu kołobrzeskiego. To jednak nie przeszkodziło w pracy policjantów.

Dzięki zebranemu materiałowi i zdobytym informacjom policjanci Referatu Operacyjno-Rozpoznawczego KPP w Kołobrzegu ustalili miejsce przebywania pary i doprowadzili do zatrzymania obojga na terenie kraju. Po tym przewieziono ich do KPP w Kołobrzegu, gdzie wykonano niezbędne czynności procesowe. 26-letni mężczyzna i 20-letnia kobieta w związku z dopuszczeniem się przestępstwa rozboju mogą usłyszeć wyrok nawet 15 lat pozbawienia wolności. Zastosowano wobec nich środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres 3 miesięcy.

Napisz komentarz

zobacz wszystkie komentarze

Send this to friend