Nowi partnerzy Kołobrzeskiej Karty Mieszkańca. U nich kołobrzeżanie też mogą liczyć na rabaty

Grono partnerów Kołobrzeskiej Karty Mieszkańca powiększyło się o kolejne firmy, które posiadaczom KKM oferują rabaty na swoje usługi i produkty. Przypomnijmy, że karta mieszkańcom Kołobrzegu wydawana jest przez magistrat za darmo.

Kołobrzeska Karta Mieszkańca to miejski program socjalny skierowany do mieszkańców kurortu. Dzięki karcie kołobrzeżanie mogą liczyć na benefity finansowane z miejskiego budżetu, takie jak becikowe, liczne programy profilaktyki zdrowotnej, pakiety badan i rehabilitacji, zniżki do RCK, abonament parkingowy czy bezpłatne przejazdy Komunikacją Miejską dla seniorów po 60-tym roku życia.

To nie wszystko. Zniżki na swoje usługi i produkty oferują posiadaczom karty również różne instytucje i firmy, które przystąpiły do programu. Rabaty wahają się od 5 do 15 proc. Wśród partnerów są m.in. restauracje, hotele, salony kosmetyczne i fryzjerskie, różne sklepy, a nawet krematorium.

Ostatnio do programu przystąpiła cukiernia KAISER Patisserie przy ul. Morskiej 6, która powstała z myślą o amatorach słodkości i niecodziennych smaków. W ofercie są m.in. świeżo wypiekane bagietki i chlebki na zakwasie.

Kolejny partner ucieszy fanów egzotycznych aromatów i autentycznego smaku Turcji – Restauracja Saray przy Solnej 11c zaprasza na kebaby przygotowywane ze świeżych, najwyższej jakości składników, po aromatyczne mezze.

Pełną listę partnerów KKM znajdziemy na stronie internetowej programu tu: https://kkm.kolobrzeg.pl/n-partnerzy.qbpage

Napisz komentarz

zobacz wszystkie komentarze

Send this to friend