Czesi podali tożsamość 21-latka, który wypadł z balkonu ośrodka w Kołobrzegu. Klub zwrócił się do kibiców z apelem o pomoc

Czeskie strony internetowe podały tożsamość młodego mężczyzny, który 31 października wypadł z balkonu ośrodka Bałtyk w Kołobrzegu. 21-latek zmarł w szpitalu.

Fot. Screeny strony internetowej hokejowej drużyny z Moravskiej Trebovej.

Chodzi o Michała Randisa, młodego hokeistę i bramkarza z Moravskiej Trebovej. Wypadku uległa również jego o dwa lata starsza dziewczyna, Słowaczka, która wciąż walczy o życie w szpitalu.

Klub HC Slovan Moravska Trebova potwierdził, że ich były bramkarz Michal Randis wypadł z balkonu, po upadku doznał poważnych obrażeń i został przewieziony do szpitala. Tam niestety zmarł.

Klub o tragedii poinformował w swoich mediach społecznościowych. Poprosił też o finansowe wsparcie sprowadzenia ciała mężczyzny do Czech.

Tragicznie zmarł były bramkarz Moravské Třebové Michal Randis, który całą swoją młodzieżową karierę hokejową spędził w Moravské Třebovej. Jego śmierć została zgłoszona przez jego rodzinę. 21-letni młody mężczyzna przypadkowo wypadł z balkonu, a następnie w ciężkim stanie został zabrany do szpitala, gdzie zmarł wskutek odniesionych obrażeń. Do tragedii doszło we wtorek w polskim mieście Kołobrzeg w hotelu Bałtyk.

W imieniu rodziny Michała poprosiliśmy o wsparcie finansowe kosztów związanych z repatriacją zmarłego i pogrzebem. Zebrana została niezbędna kwota (…). O terminie ostatniego pożegnania poinformujemy.

Drużyna hokejowa składa kondolencje rodzinie i przyjaciołom Michała.

klub2 - Czesi podali tożsamość 21-latka, który wypadł z balkonu ośrodka w Kołobrzegu. Klub zwrócił się do kibiców z apelem o pomoc

Napisz komentarz

zobacz wszystkie komentarze

Send this to friend