Od dziś w kinie Wybrzeże „Blueback”, czyli historia przyjaźni dziewczynki i niebieskiej ryby (zwiastun)

Dziś na afisz kina „Wybrzeże” wchodzi amerykański film familijny „Bluback” oraz polska komedia romantyczna „Skołowani” z Agnieszką Grochowską i Michałem Czarneckim.

„Blueback”: Abby mieszka w Australii, nad przepiękną zatoką o wyjątkowym ekosystemie. Jako wielka miłośniczka nurkowania, od dzieciństwa przyjaźni się z niezwykłą rybą – niebieskim grouperem, któremu nadała imię Blueback. Jej idealne z pozoru życie zostaje jednak zakłócone. Abby i jej mama muszą walczyć nie tylko o ocalenie Bluebacka i rafy koralowej, ale i o to, by cała okolica zachowała swój unikatowy charakter, zagrożony przez bezwzględny biznes.

„Skołowani”: Maks to niepoprawny kobieciarz, a zarazem notoryczny kłamca. Gdy Anna, młoda i atrakcyjna kobieta, bierze go za niepełnosprawnego, Maks brnie w kłamstwo, licząc na kolejny łatwy podryw. Anna ma jednak inny plan – przedstawia go swojej starszej siostrze, Julii, która porusza się na wózku. Niespodziewanie, cynicznie nastawionego do świata Maksa i pełną energii Julię zaczyna łączyć coś więcej, ale… kłamstwo jako fundament relacji? Czy ta miłość ma szansę?
(opisy dystrybutorów filmów)

kino2 - Od dziś w kinie Wybrzeże "Blueback", czyli historia przyjaźni dziewczynki i niebieskiej ryby (zwiastun)

Napisz komentarz

zobacz wszystkie komentarze

Send this to friend