Prowadzisz działalność gospodarczą? Masz kasę fiskalną? Jeżeli tak, ta wiedza ci się przyda

Polska Fundacja Przedsiębiorczości zaprasza na bezpłatne szkolenie „Przegląd zmian podatkowych”. 

Celem szkolenia jest przedstawienie zmian w przepisach podatkowych, które weszły w życie w trakcie roku 2017 oraz najnowszych, które zaczną obowiązywać od 1 stycznia przyszłego roku. W trakcie szkolenia omówione zostanie również najnowsze orzecznictwo podatkowego.

Szkolenie kierowane jest do osób, które prowadzą działalność gospodarczą i chcą zdobyć lub uzupełnić wiedzę, obecnych lub przyszłych pracowników działów księgowości, absolwentów wyższych uczelni chcących wzbogacić siebie i swoje CV o nowe kwalifikacje oraz wszystkich, którzy zdają sobie sprawę z wartości wiedzy.

Podczas szkolenia uczestnicy uzyskają między innymi wiedzę na temat zmian w podatku od towarów i usług, podatku dochodowym, szeroko zostanie omówiona również problematyka „jednolitego pliku kontrolnego” oraz treść nowego rozporządzenia o kasach fiskalnych. Szkolenie będzie prowadzone w formie wykładu na podstawie prezentacji multimedialnej z rozbudowanym studium przypadków.

Podczas szkolenia uczestnicy otrzymają materiały szkoleniowe, a po szkoleniu – zaświadczenie o uczestnictwie w szkoleniu w formie elektronicznej.

Szkolenie poprowadzi pani Beata Kuśmierek – doświadczony doradca gospodarczy, trener z obszarów podatkowych, certyfikowany księgowy, przedsiębiorca – właścicielka firmy TAX DEAL, wykładowczyni Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości posiadająca Europejski Certyfikat Kompetencji Biznesowych

Szkolenie odbędzie się w Kołobrzegu 23 października 2017 roku w godzinach 9.00 – 16.00, w Urzędzie Miasta Kołobrzeg, ul. Ratuszowa 13, sala konferencyjna.

W celu rezerwacji miejsca należy wypełnić formularz zgłoszeniowy (do pobrania ze strony www.kolobrzeg.pl – zakładka dla przedsiębiorców) i wysłać go mailem na adres: m.pietruszczynska@um.kolobrzeg.pl lub faksem na numer 94 35 237 69. 

Informacje można uzyskać w Wydziale Działalności Gospodarczej Urzędu Miasta w Kołobrzegu, nr tel. (94) 35 51 525.

Fot. infor.pl

Napisz komentarz

zobacz wszystkie komentarze

Send this to friend