Przetarg na działkę przy głównej promenadzie w Kołobrzegu. Będzie tu można postawić duży pawilon gastronomiczny

Miasto ogłosiło kolejny przetarg na dzierżawę działki przy muszli koncertowej w dzielnicy uzdrowiskowej Kołobrzegu. Przetarg odbędzie się 18 marca. Wygra ten, kto da więcej.

To trzeci przetarg na dzierżawę tej działki. Wcześniej miasto chciało zobowiązać przyszłego dzierżawcę do remontu muszli, który był szacowany na milion złotych. Nie było chętnych. Teraz magistrat zrezygnował z tego zapisu. Sama muszla ma być wyremontowana na koszt miasta. Do czasu aż odzyska dawny blask, ma zostać przesłonięta.

Do wynajęcia jest więc sama działka o powierzchni 0,09 hektara. Przedsiębiorca, który wygra przetarg, będzie mógł na niej postawić pawilon gastronomiczny o powierzchni do 250 mkw. i ogródek kawiarniany. Umowa zostanie podpisana na 9 lat. Wysokość wywoławcza w licytacji czynszu wynosi 100 tys. zł netto rocznie. Przetarg odbędzie się 18 marca. Pełną treść ogłoszenia można znaleźć na BIP-ie kołobrzeskiego urzędu miasta.

dzialka 1024x610 - Przetarg na działkę przy głównej promenadzie w Kołobrzegu. Będzie tu można postawić duży pawilon gastronomiczny

Napisz komentarz

zobacz wszystkie komentarze

Send this to friend