Spontaniczny zlot maluchów w Kołobrzegu. Tak musiały wyglądać drogi w wakacje w PRL-u, gdy Polacy jechali na urlop

Wielki mały samochód. Upodobał go sobie oscarowy aktor Tom Hanks. W Kołobrzegu ma swój gang. Mowa oczywiście o Fiacie 126p, popularnym maluchu.

Wczoraj wieczorem ulicami Kołobrzegu, Ustronia Morskiego i Grzybowa przejechała kolumna 25 maluchów wzbudzając entuzjazm i pozytywne emocje. Na chwilę auta zaparkowały przy latarni morskiej wzbudzając niemałe poruszenie.

Fot. Facebook/Gang Maluchów Kołobrzeg FanPage

Okazuje się, że to spontaniczny zlot miłośników tych samochodów – kołobrzeski Gang Maluchów spotkał się z podobnymi sobie pasjonatami motoryzacji z Chodzieży z grupy PCH126p, którzy wypoczywają w pobliskim Ustroniu Morskim.

-Nasi przyjaciele z grupy PCH126p z Chodzieży wpadli do Ustronia Morskiego na urlop i nie mogło się obyć bez wspólnej przejażdżki. Wspaniale jest spotkać się z tak pozytywnie zakręconymi ludźmi, wspólne pasje łączą – napisali w mediach społecznościowych członkowie Gangu Maluchów z Kołobrzegu.

Grupa ta znana jest nie tylko ze swojej pasji do samochodów, ale też z różnych akcji charytatywnych. Będziemy o nich informować na OK! Kołobrzeg.

Napisz komentarz

zobacz wszystkie komentarze

Send this to friend