Tak będzie wyglądała Biedronka na Ogrodach. Wiemy, kiedy otwarcie

Biedronka przy ul. Tarnowskiego 3 od 4 października jest remontowana. Przebudowa ma podnieść komfort zakupów oraz dostosować placówkę do standardu 3.0, obowiązującego w sieci Biedronka.

Oznacza to ekologiczne rozwiązania wewnątrz sklepu, wyeksponowane strefy promocji, kwiatów oraz przejrzyste ustawienie wysp na owoce i warzywa. Nowoczesny i przestronny wygląd placówka zyska dzięki zupełnie nowym systemom regałów i półek.

Na miejscu można będzie kupić świeżo wypiekane pieczywo, które będzie można pokroić przy użyciu nowoczesnej krajalnicy, oraz produkty piekarnicze od lokalnych dostawców. Dla wygody klientów wprowadzony zostanie podział stanowisk na owocowe, warzywne oraz produkty delikatne, czyli wymagające przechowywania w niskiej temperaturze.

Placówka posiadać będzie także ladę mięsną, przy której klienci kupią swoje ulubione wędliny, mięsa i sery na wagę. Powierzchnia sali sprzedaży będzie liczyć 903 m2, co przełoży się na wyższy komfort zakupowy. W sklepie pojawią się m. in. 4 kasy tradycyjne oraz 6 samoobsługowych. Zmotoryzowani klienci będą mogli skorzystać z wygodnego parkingu, który pomieści 57 pojazdów. Parking posiada również 3 miejsca dla osób z niepełnosprawnościami. 

Otwarcie sklepu odbędzie się 15 grudnia br. Z okazji otwarcia na klientów czekać będą atrakcyjne promocje, o szczegółach będziemy informować bliżej terminu zakończenia terminu remontu. W załączeniu przesyłamy poglądowe zdjęcia do wykorzystania w materiale.

Przy placówce znajdującej się na ul. Tarnowskiego 3 nie będzie outletu. Najbliższy znajduje się przy Biedronce przy ul. Wojska Polskiego.

Biedronka na osiedlu Ogrody po przebudowie ma wyglądać, jak ta na pierwszym zdjęciu pod tekstem.

Biedronka sklep 1024x683 - Tak będzie wyglądała Biedronka na Ogrodach. Wiemy, kiedy otwarcie
Biedronka lada mięsna 1024x657 - Tak będzie wyglądała Biedronka na Ogrodach. Wiemy, kiedy otwarcie

Napisz komentarz

zobacz wszystkie komentarze

Send this to friend