Udany Festiwal Rybny – słońce, tłumy i rodzinna atmosfera (ZDJĘCIA, WIDEO)

Kapryśna tego lata pogoda była łaskawa dla Festiwalu Rybnego. Dopisali też goście – w sobotę przy ul. Szyprów w porcie rybackim zjawiły się tłumy.

Dla gości festiwalu przygotowano konkurs kulinarny połączony z degustacją potraw rybnych, strefę zabaw dla najmłodszych, występy lokalnych artystów, a także loterię „Szczęśliwy Los” z liczbą 700 nagród.
Wydarzeniu towarzyszyła zbiórka publiczna prowadzona przez PSONI. Dochód z niej przeznaczony będzie na rzecz mieszkańców – wsparcie Domu Pomocy Społecznej prowadzonego przez PSONI Koło w Kołobrzegu. Festiwal zakończył koncert Tomka Makowieckiego.

Festiwal Rybny współfinansowany był ze środków Europejskiego Funduszu Morskiego i Rybackiego oraz Budżetu Państwa w ramach Programu Operacyjnego „Rybactwo i Morze” z budżetu Powiatu Kołobrzeskiego.
Festiwal Rybny współorganizowany był przez Zarząd SRLGD „Morze i Parsęta”, Polskie Stowarzyszenie Na Rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną KOŁO w Kołobrzegu oraz Regionalne Centrum Kultury w Kołobrzegu im. Z. Herberta.

Napisz komentarz

zobacz wszystkie komentarze

Send this to friend