Warsztaty dziennikarskie „Co w trawie piszczy? Czyli jak być dobrze poinformowanym i nie zwariować”. Wstęp wolny

You are currently viewing Warsztaty dziennikarskie „Co w trawie piszczy? Czyli jak być dobrze poinformowanym i nie zwariować”. Wstęp wolny

6 lutego o godz. 18 startują w Laboratorium Kultury Adebar warsztaty dziennikarskie „Co w trawie piszczy? Czyli jak być dobrze poinformowanym i nie zwariować?”. Spotkania będą odbywały się we wtorki, jedynie na koniec miesiąca w ostatnią środę. Wstęp wolny.

Na początku było słowo. To dzięki słowu człowiek zaczął tworzyć, odkrywać, uczyć się. To słowo stanęło u podstaw społeczeństwa, kultury, religii, cywilizacji. Ma moc tworzenia i niszczenia, zbliża, łączy, oddala. Dzisiaj odczuwamy to bardziej niż kiedykolwiek. Słowo to zdanie, dialog, rozmowa, słowo to INFORMACJA.

Jeśli chcesz podyskutować z nami o informacji, sposobie jej przekazu i nośnikach, którymi jest „transportowana”, o mediach, roli dziennikarza, o tym co może, a czego nie powinien, o wolności słowa i jego ograniczeniach – przyjdź na warsztaty „Co w trawie piszczy? Czyli jak być dobrze poinformowanym i nie zwariować”.

Pierwsze spotkanie dla młodzieży odbędzie się 6 lutego o godzinie 18, kolejne w każdy następny wtorek. Do Adebaru zaprasza Fundacja Północna 28. 

Dodaj komentarz