Wiemy już, ile mogą wynieść czynsze za pawilony handlowe w dzielnicy uzdrowiskowej Kołobrzegu. Kiedy przetarg?

Urząd Miasta podał dziś wysokość czynszu jaki będą płacić przyszli najemcy nowych pawilonów handlowych i handlowo-gastronomicznych, które powstają w dzielnicy uzdrowiskowej Kołobrzegu. Uwaga, są to kwoty wywoławcze – o ostatecznej wysokości opłaty zdecyduje przetarg.

Pawilony handlowe i handlowo-gastronomiczne mają stanąć na odcinku od ośrodka Bałtyk przy molo aż do Kamiennego Szańca. W sumie ma być ich ponad 20. W tej chwili cztery takie punkty powstają przy kortach tenisowych przy promenadzie Rodziewiczówny (na zdj.) i przy Alei Nadmorskiej, niedaleko pozostałości po Morskim Oku.

Miasto ustaliło cenę wywoławczą za jeden punkt na 51 tys. zł netto rocznie przy Alei Nadmorskiej oraz 20,2 tys. zł za pawilon przy promenadzie Rodziewiczówny. Dziś w tej sprawie Rada Miasta podjęła konieczną uchwałę, dzięki której magistrat będzie mógł podpisać wieloletnie umowy dzierżawy (tj. na 9 lat).

Pawilony mają być gotowe na koniec kwietnia. Jeszcze przed wakacjami miasto chce ogłosić i rozstrzygnąć przetarg na ich dzierżawę.

4 komentarze

Napisz komentarz
 1. 13 marca, 13:20 Info

  Nielegalny handel trwa na ul.Reymonta oplata targowa do góry i stoja dalej do września.Miasto na to pozwala.

  Reply this comment
 2. 13 marca, 20:01 Gorgoń

  No i git ludzie mają robotę interes się kręci !

  Reply this comment
 3. 13 marca, 22:40 robi

  chyba lekko kogoś poniosło z ceną wywoławczą

  Reply this comment
 4. 15 marca, 08:56 Felix2

  Zlikwidujcie te ohydne budy przy Rodziewiczówny

  Reply this comment

Napisz komentarz

zobacz wszystkie komentarze

Send this to friend