Festyn „Budzimy Piotrka” dla strażaka, który został ciężko ranny ratując życie innym

24 czerwca przy latarni morskiej w samo południe rozpocznie się festyn charytatywny „Budzimy Piotrka” dedykowany strażakowi, który uległ wypadkowi, niosąc pomoc innym. Podczas wydarzenia będą zbierane pieniądze na jego rehabilitację.

Piotr uległ tragicznemu wypadkowi, gdy niósł pomoc innej osobie. Wracając ze służby, był świadkiem wypadku samochodowego. Jako strażak i człowiek, który w życiu kieruje się zasadą, że nikogo nie wolno zostawiać bez pomocy, był jedynym, który pośpieszył ze wsparciem poszkodowanej kobiecie. Mimo zachowania wszelkich środków ostrożności potrąciło go jedno z nadjeżdżających aut.

Śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego przetransportował ciężko rannego strażaka do szpitala w Koszalinie. Piotr nadal jest w śpiączce. Przed wypadkiem był pełnym życia i energii młodym mężczyzną. W czasie pandemii jako wolontariusz jeździł w kolumnie transportu sanitarnego. Jest honorowym krwiodawcą. Zawsze uczynny, chętny do działania.

Dzisiaj leży w śpiączce i będzie potrzebował długoterminowej rehabilitacji, aby móc odzyskać sprawność. Koszty turnusu rehabilitacyjnego są jednak bardzo wysokie, dlatego wsparcie jest niezbędne, by Piotr mógł odzyskać sprawność i nadal służyć pomocą innym.(opis dołączony do zbiórki)

Link do zbiórki: https://fundacjavotum.pl/milczarek-piotr/?fbclid=IwAR1VsLIS9YEQ1s7j8qmCqbSiTeDlydikOIGSW3gZQ9EY1rBarD7PstJJrrY#

festyn - Festyn "Budzimy Piotrka" dla strażaka, który został ciężko ranny ratując życie innym

Napisz komentarz

zobacz wszystkie komentarze

Send this to friend