Zenon Martyniuk czy Maciej Maleńczuk? Sprawdzamy, na jakie koncerty w amfiteatrze można już dziś kupić bilet

Sprawdzamy, na jakie koncerty i występy w amfiteatrze można już dziś kupić bilet na platformie sprzedażowej kupbilecik.pl. Przypomnijmy, że Regionalnemu Centrum Kultury dosłownie w ostatniej chwili tego lata udało się wydzierżawić obiekt agencji BRUSSA.

Już 15 lipca w amfiteatrze w Kołobrzegu wystąpi komik Mateusz Socha z programem „Masochista”. Z kolei 17 lipca w amfiteatrze przy ul. Fredry zagra zespół MIG (disco polo). Dzień później wystąpi tu Kabaret Paranienormalni. Grupa ponownie pojawi się w Kołobrzegu 18 sierpnia. Bilety na te wydarzenia kosztują 60 zł.

23 lipca o godz. 20.00 w kołobrzeskim amfiteatrze na jednej scenie podczas Letniej Gali Stand-up Comedy spotkają się: Olka Szczęśniak, Adam van Bendler, Błażej Krajewski, Rafał Rutkowski i Darek Gadowski. Bilety do 19 lipca kosztują 59 zł, później 69 zł, a w dniu wydarzenia 79 zł.

27 lipca przy ul. Fredry zaśpiewa Cleo. Ceny biletów zaczynają się od 35 zł.

28 lipca na deskach największej sceny plenerowej w Kołobrzegu zobaczymy spektakl „Zdradziłeś mnie, kotku”. To sztuka o klasycznej męskiej zdradzie w doskonałej obsadzie. Zobaczymy m.in. Ewę Kuklińską, Macieja Damięckiego, Dariusza Gnatowski,ego Dariusza Kordek i Zuzę Gaińską. Bilety kosztują 60 zł.

4 sierpnia koncert w amfiteatrze zagra Akcent. Zenek Martyniuk, to prawdziwa legenda na scenie. To niekwestionowany Król muzyki Disco Polo i najpopularniejszy wykonawca tego ratunku muzyki. Od 30 lat występuje niezmiennie na scenie muzycznej z zespołem Akcent. To autor ponadczasowych hitów Disco Polo, jak Przez twa oczy zielone, Przekorny los, Królowa życia. Przed grupą Akcent zagrają „Colorado Stars”. Bilety kosztują 69 zł.

6 sierpnia zobaczymy w amfiteatrze kolejną sztukę – „Mężczyzna idealny” z Małgorzatą Lewińską, Arturem Dziurmanem, Jackiem Kawalcem i Andrzejem Zaborskim.

7 sierpnia kołobrzeski amfiteatr będzie gościł Macieja Maleńczuka. Artysta przyjedzie do uzdrowiska z koncertem Rhythm Section, który jest retrospekcją jego dotychczasowych dokonań uzupełniony sekcją rytmiczną. Składa się z zestawu pieśni zarówno ulicznych jak i późniejszych dokonań Maleńczuka, które zyskały mu olbrzymią sympatię i popularność wśród wyrobionej części publiczności. Cena biletów 79 zł.

9 sierpnia koncert przy Fredry 1 zagra grupa Ira. Bilet kosztuje 80 zł.

1 Komentarz

Napisz komentarz
  1. 25 lipca, 16:07 Krzysztof

    4 sierpnia koncert w amfiteatrze zagra Zenek Martyniuk & Band, to prawdziwa legenda na scenie. To niekwestionowany Król muzyki Disco Polo i najpopularniejszy wykonawca tego gatunku muzyki. Od 30 lat występuje niezmiennie na scenie muzycznej z zespołem Akcent. To wykonawca ponadczasowych hitów Disco Polo, jak Przez twa oczy zielone, Przekorny los, Królowa życia. Przed panem Zenonem Martyniukiem wystąpi również znany zespół Muzyczny „Colorado Stars” Jego Lider pan Kryzsztof Seweryn Birczak jest autorem takich utworów jak „Tak Zakochani”Twoje Piękne Oczy” Czy” Słodka Dorotka” Colorado Stars wystąpi dla państwa już od 19:00 ze swoimi najbardziej tanecznymi piosenkami od 20 Koncert Zenon Martyniuk & Band. Bilety kosztują 69 zł. ….Tak poprawnie powinno być napisane,Dodam iż Zenek nie jest autorem żadnej piosenki jest tylko wykonawcą .Proszę o sprostowanie

    Reply this comment

Napisz komentarz

zobacz wszystkie komentarze

Send this to friend